עינית דיגיטאלית חכמה

תחום אבטחת הבתים צובר תאוצה בשנים האחרונות ומושפע באופן תמידי מהאפקט הגדול של טרנד הבתים החכמים, ולכן תוכלו למצוא המון חידושים בתחום אבטחת הבתים שיעניקו לכם את הביטחון המקסימאלי ושקט נפשי ארוך טווח.

כחלק מהמהפכה , עיניות דיגטאליות חכמות התחילו לצבור תאוצה וכיום נפוצות יותר ויותר בבתים שונים. עיניות דיגיטאליות מאפשרות תמונה חדה יותר לזיהוי אולטימטבי , זווית צפייה גדולה יותר שמאפשרת לכם לראות את התמונה המלאה וכך למפות איומים פוטנציאליים וכמובן שבדגמים החדשים אף תוכלו להקליט ולהשתמש בחיישני תנועה מתקדמים שמגיעים עם העיניות ומעניקים לכם סטנדרט אבטחה חדש.

עיניות דיגיטאליות, למי זה טוב?

עיניות דיגיטאליות הן פיתרון מצויין לכבדי ראייה, ילדים קטנים, אנשים שרוצים לשמור על הבית שלהם בצורה יותר רצינית וכמובן אנשים מבוגרים.

העיניות מאפשרות לכם להנות מסטנדרט אבטחה חדש, ויכולות להתממש מצוין עם מערך האבטחה של הבית שלכם, שבשנים האחרונות מרושת במצלמות אבטחה, מנעולים חכמים, ועוד פתרונות אבטחה מתקדמים שאת התוצרים שלהם בדיוק כמו העיניות, תוכלו למצוא אצלנו ולהתייעץ עמנו.

אז איך זה עובד?

העינית הדיגטאלית למעשה מחליפה את העינית הרגילה שלכם ובמקומה מוצבת מצלמה קטנה שעובדת על סוללות(כך שאין צורך בחיבור חשמלי), לעיניות יש פונקציות מתקדמות כמו הקלטה, חיישני תנועה ועוד מגוון אמצעי אבטחה שתלויים בדגמים הרלוונטים.

תוכלו להגידר זמן אוטמאטי לכיבוי העינית לאחר שלא נעשה שימוש בה , (חלק מהדגמים מגיעים עם כיבוי אוטומאטי לאחר 10 שניות מרגע ההפעלה והלחיצה על הכפתור)

התקנה של עינית דיגיטאלית

ההתקנה של העינית הדיגיטאלית היא פשוטה ואורכת מספר דקות. בחלק מהעיניות תוכלו לבצע את ההתקנה בעצמכם או להשתמש בשיורתיו של מתקין מקצועי שיכול לבצע את ההתקנה בפשטות ותוך מספר דקות.

מחירים של עיניות דיגיטאליות

בשוק יש מספר עיניות שונות , דגמים שונים וכמובן מחירים מגוונים. תוכלו למצוא עיניות דיגיטאליות החל מ350 שקלים לדגמים הפשוטים ועד 550 שקלים לדגמים טיפה יותר מתקדמים הכוללים הלקטה וחיישני תנועה.

אצלנו תוכלו למצוא מספר רחב מגוון של עיניות דיגיטאליות בחנות , ואתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או התייעצות שעולה לכם לראש.

Most Popular

מנעול חכם
moscovic_admin

למה אתם צריכים מנעול חכם לבית?

קשה למצוא אדם שלא מכיר את הפתגם הידוע- "ביתי הוא מבצרי". אם על מקורו של הביטוי יש חולקים, קל וחומר שעל פירושו אין עוררין: המקום

בית חכם
moscovic_admin

בית חכם עשה זאת בעצמך

רוצה להתקין מערכות בית חכם לבדך? מעוניין לחסוך בהוצאות ולהתחיל בהתאמת הבית שלך למערכות חכם? בדיוק בשביל זה אנחנו פה ונוכל לעזור לך לבחור אסטרטגיה